Aktualności

17141025_1267823283300174_22061851_n

17-03-2017

M.Małopolski Buków 04.03.2017

wyniki szymon Salachna 1 miejsce Kinga Łajczak 2 miejsce Dominik Marek 3 miejsce Krystian Loranc 3 miejsce Kacper Sacher 3 miejsce

17191732_857537024388729_3909027919839545920_o

17-03-2017

M.Polski K-1 Legnica 2017

Marta Waliczek 1 miejsce

Small_missing

17-03-2017

Pożegnanie z klubem Marty Waliczek

Po 9 latach treningów w klubie Beskid-Dragon , odchodzi od nas najbardziej doświadczona i z największym dorobkiem medalowym zawodniczka Marta Waliczek. Życzymy jej wszystkiego dobrego w życiu zawodowy i prywatnym oraz sukcesów w sportach walki .

17269656_1817949721804157_550899621_o (1)

17-03-2017

Mistrzostwa Śląska Knurów 2017

wyniki 1 miejsce Damian Łaniecki 66 kg 2 miejsce Kacper Pieczyrak 80 kg  2 miejsce Adam Opyrchał 3 miejsce Piotr Opyrchał 75 kg 3 miejsce Marek Górecki 91 kg

16997154_1770851306566001_1400867982_n

27-02-2017

Slovak Open 2017

wyniki  pierwsze miejsca Oliwia Czader LC, KL Dominik Marek LC Nikola Kaleta LC Marta Skuza KL Szymon Salachna FC srebra Julian Graboś KL Patryk Bodzek LC Emilia Zajdel PF Marta Skuza LC brązowe medale Mateusz Pietrzyk LC Kinga Łajczak LC Jakub Worek LC Aleksandra Ciężka LC ...

P2071311-

13-02-2017

sekcja Czechowice -Dziedzice zaprasza od lutego

Zajęcia wtorki czwartki od 17 30 - 18 30 zapraszamy od 8 do 18 lat salka Fitness Park silownia naprzeciwko MOSSIR 

20161210_183859

11-12-2016

Lubusz Open 2016

złote medale Oliwia Czader lc , kl Julian Graboś lc,kl Patryk Bodzek lc,kl Marta Skuza lc Kinga Lajczak lc Srebrne Macjej Tabjan lc,kl Marta Skuza kl Brązy  Natalia Lemańska lc najlepszy zawodnik lc Patryk Bodzek najlepszy zawodnik kl Julian Graboś

Small_missing

11-12-2016

TURNIEJ Bokserski Wodzisław ŚL. 2016

Wygrane przez KO  Adam Opyrchał 1 runda  Piotr Opyrchał 3 runda  wygrana na punkty Marek Górecki 

20161203_161301

04-12-2016

Muszyna Cup 2016

wyniki  Julia Setla zloto w pf kat 60 i 65 kg Oliwia Czader zloto w pf,lc,kl Julian Graboś złoto w pf,lc,kl Nikola Kaleta zloto w pf , lc Emilia Zajdel złoto w pf Kacper Kadłubicki złoto w kl Krystian Loranc złoto w kl Marta Skuza zloto w fc Anna Legień zloto w kl Mateusz Pietrz...

20161106_181625

06-11-2016

Puchar Polski Dwikozy 2016

W dniach 04-06 11 2016 odbył sie PP  Wyniki złotel medale Oliwia Czader PF LC Julian Graboś PF LC KL Julia Setla PF Patryk Bodzek LC KL Emilia Zajdel PF srebne Emilia Zajdel LC Szymon Salachna KL Dominik Marek KL Jakub Worek LC Brazowe Marta Skuza LC KL Klaudia Sadowska KL Jul...